Match for Talent

Dé wervingspartner voor e-commerce & de retail supply chain
Inloggen

De matchmakers

Dorien Tebbe

owner & executive consultant
dorien@matchfortalent.nl
06 29 62 21 11

Saskia Engel

winkels - hoofdkantoor - executive consultant
saskia@matchfortalent.nl
06 81 41 52 88

Maria ten Brink


winkels consultant
maria@matchfortalent.nl
06 40 29 60 87

Ingeborg Schurgers

senior recruiter/hr België
ingeborg@matchfortalent.nl
020-8201852

Norman Portier


winkels - hoofdkantoor consultant
norman@matchfortalent.nl
06 29 29 49 39

Michael Redda


hoofdkantoor - executive consultant

michael@matchfortalent.nl
06 52 04 20 66