Match for Talent

Voor en door echte professionals
Inloggen

De matchmakers

Dorien Tebbe

owner & executive consultant
dorien@matchfortalent.nl
06 29 62 21 11

Saskia Engel

winkels - hoofdkantoor - executive consultant
saskia@matchfortalent.nl
06 81 41 52 88

Maria ten Brink


winkels consultant
maria@matchfortalent.nl
06 40 29 60 87

Norman Portier


winkels - hoofdkantoor consultant
norman@matchfortalent.nl
06 29 29 49 39

Ricardo Ho Sam Sooi


hoofdkantoor - executive consultant

ricardo@matchfortalent.nl
06 15 94 88 18

Michael Redda


hoofdkantoor - executive consultant

michael@matchfortalent.nl
06 52 04 20 66